Gorabet Slot Oyunlarında 150 Bedava Dönüş Veriyor

Gorabet Slot Oyunlarında 150 Bedava Dönüş Veriyor

Gorabet Slot Oyunlarında 150 Bedava Dönüş Veriyor. Playson oyun yapımcısının birbirisinden eğlenceli ve kazançlı slot oyunları şimdi Gorabet sitesinde sizi bekliyor. Üstelik Playson slot oyunları ile 150 dönüş kazanma şansı da sizlerle. Sadece 1 hafta prosesek bu fırsatı kaçırmayın. Bu kampanya 17 Nisan Cuma günü TSİ 00.01’de başlar ve 26 Nisan Piyasa günü TSİ 23.59’da sona erer. Yatırım yaparak, yatırımınızı Playson slot oyunlarında değerlendirerek 150 adete kadar ücretsiz dönüş kazanabilirsiniz.
Bedava dönüş miktarları aşağıdaki tabloya göre belirlenir:

  • 100- 999 TL 10
  • 1.000- 4.999 TL 50
  • 5.000- 9.999 TL 100
  • 10.000 TL ve üzeri 150

Bütün çevirimler Playson slot oyunlarında yapılmalıdır. Gerekli kurallar ve gerekçesi yerine getirdiğinizde ücretsiz dönüşler hesaplarınıza 27 Nisan Pazartesi günü TSİ 21.00’a kadar hesaplarınıza aktarılacaktır. Bedava dönüşler yalnızca Playson Solar Queen oyununda geçerlidir. Bedava dönüşler hesaplarınıza aktarıldıktan sonra 7 gün vaktince geçerlidir. Bu vakit içerisinde kullanılmayan dönüşler otomatik olarak iptal edilir. Bedava dönüşlerden kazandığınız tutarların çekilebilmesi için Playson Solar Queen slot oyununda en az 25 defa çevrilmesi gerekmektedir. Bedava dönüşlerden elde edebileceğiniz en fazla kazanç seviyesi 25.000 TL’dir. Her oyuncu bu promosyondan yalnızca 1 defa yararlanabilir.

Gorabet sitesinde Playson slot oyunları için özel olarak hazırlanan bonusun ayrıntılı kuralları bu şekilde. Sizlerde bu virüs vaktinde evinizde slot oyunlarıyla vakitsiniz geçirebilirsiniz, şansınız yardımcı giderse de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Rogues korkusuz ve acımasız suikastçilerdir. Örneğin Valeera Sanguinar, kahramanı ek bir silahla donatan Dagger Mastery gücüne sahiptir. Bu, kahramanın ek bir silah kartı kullanmadan sıhhat seviyesinin 2 puanın altındaki rakiplerini yok edebileceği anlamasına geliyor. Bu gücün bu sınıf için benzersiz bulunduğunu ve diğer kahramanlar için sahip olunan olmadığını unutmayın. Seçilen oyun tipine bağlı olarak, Rogues güverte üzerinde çok hızlı bir şekilde denetimi ele geçirebilir. Questing Adventurer ve Anlam Addict gibi ayrıntılı kombo kartlar rekabet üstünlüğü sağlar ve kahramanın hücum yeteneğineni maksimuma çıkarır. Kombo kartları birbiri ardına kullanırsanız bonus kazanırsınız. Hasar standardında bir artış ya da ek bir kart olabilir.

Garrosh Hellscream gibi savaşçılar fazlalıkla silahlar ve kuvvetli köleler kullanırlar. Güçlerini zırh eklemek ve kendilerini düşmanlardan güvenliğini sağlamak için de kullanıyorlar. Bu kahramanlar esas olarak agresif bir oyun stili seçerken kullanılır. Hasar getirmek ya da tanklar gibi ana kahramanlarınız için onları alabilmek için yaratıkları çağırın. Kombo kartları kullanırken oyuncular hasar civarını artırarak rekabet üstünlüğü elde edebilirler. Battle Rage ve Armorsmith gibi kartlar, kahramanınız her hasar gördüğünde ek kartlar almanıza ya da zırh kazanmanıza izin verir.

Mage’nin ana gücü, tıpkı diğer kahramanlar gibi 2 anlam bedeline mal belirleme edilen ama aynı vakitte bir puan direk hasar veren Fireblast. Bu güç İlahi Kalkan yeteneğineni dönem dışı bırakabilir ya da alay hareketi kullanan kahramanlara zarar verebilir. Büyücüler çok ayrıntılı büyüler kullanır ve kuvvetli yaratıklar diyebiliriz. Büyülerin, kendi yaratıklarınızı sağlamlaştırmak ve rakiplere zarar vermek için kullanılabileceğini unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*