Gorabet Aktivasyon Linki Gelmedi

Gorabet Aktivasyon Linki Gelmedi
Gorabet aktivasyon linki gelmedi. Böyle bir olumsuzluğu gündeme getiriyor iseniz, sayılı olarak gelen postasına bakın

Gorabet Aktivasyon Linki Gelmedi

Gorabet aktivasyon linki gelmedi. Böyle bir olumsuzluğu gündeme getiriyor iseniz, sayılı olarak gelen postasına bakın. Burada göremiyor iseniz, önemsiz postalar bölümüne bakın. Buraya düşmüş olabilir. Buradan hareket edip, Gorabet giriş işlemini yapılabilirsiniz. Gelen posta kutusunda, önemsiz posta kutusunda bulunmuyor ise, yaşanması muhtemel bir teknik aksilik meydana çıkmış manası ile karşılaşacaksınız. Peki bu tür bir durumda ne yapacaksınız? Gorabet sitesinin müşteri hizmetlerine bir elektronik posta gönderebilirsiniz. Hesap açtığınızı, hesap müracaatı yaptığınızı, aktivasyon linki gelmediğini belirtebilirsiniz. Talebiniz müşteri hizmetleri tarafından alınacaktır. Tarafınıza gene bir aktivasyon linki gönderim işlemi yapılacaktır.

Gorabet Şifremi Unuttum

Gorabet şifremi unuttum gibi bir olumsuzluk tabii ki yaşayabilirsiniz. Genellikle yeni üye belirleme edilen kullanıcıların şifreyi kaydetmeme niçini ile unuttuğu görülebilmektedir. Bu durumda kendinize yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Yeni şifre belirleyebilmek için, sitenin ana sayfasını kullanacaksınız. Ana sayfaya erişim konusu ile ilgili ise, Gorabet adresini kullanabilirsiniz. Bu adresi üzerinden siteyi açın, her vakit yaptığınız gibi giriş yap butonu üzerinden seçim işlemini gerçekleştirin. Seçim işlemini gerçekleştirdiğinizde, kullanıcı adı ve şifre verisini yazmayın. Alt doğrultuda şifrenizi mi unuttunuz şeklinde bir makale bulunduğunu göreceksiniz. Bu makale üzerinden seçim işleminin yapmalısınız. Yapmanız ile eş güdümlü, bir pencere açılacaktır. Pencereye baktığınızda, elektronik posta adresini giriniz şeklinde bir ifade ile karşılaşacaksınız. Buraya elektronik posta adresinizi girmelisiniz. Kayıt sırasında verdiğiniz elektronik posta adresini gireceksiniz. Adresi yazdıktan sonra, altta görüldüğü şifremi sıfırla bölümüne basacaksınız. Bu bölüme basmanız ile eş güdümlü, elektronik posta adresinize bir şifre sıfırlama linki gönderilecektir.

Gorabet şifre sıfırlama linki kaç kere gönderilir? Bu konuda 24 saatlik işlem vaktinde 1 defa şifre sıfırlama linki talep etme hakkınız bulunmaktadır. Her kullanıcı için aynı işlem geçerlidir. Bu yüzden özellikle Gorabet üyelik işlemini yeni yapmış iseniz, meydana getirdiğiniz şifreyi bir kıyıya not almanız tavsiye edilecektir. Unutmayın, şifre sıfırlama linkini 24 saat içerisinde yalnızca 1 defa alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*